Suomen Cup TV-aikataulu
Suomen Cup: Tällä hetkellä ei ole televisioituja pelejä. Voit tarkistaa aiemmin televisioitujen otteluiden historian.
Perjantai, 23.2.2024 | ||||
19.00 | | KaPa Kajaani | KajHa | |
Lauantai, 30.9.2023 | ||||
16.00 | | FC Honka | FC Ilves |
|
Keskiviikko, 23.8.2023 | ||||
18.00 | | FC Honka | IFK Mariehamn |
|
19.00 | | FC Ilves | AC Oulu |
|
Keskiviikko, 5.7.2023 | ||||
18.00 | | IFK Mariehamn | KuPS |
|
18.30 | | KTP | AC Oulu |
|
18.30 | | SalPa | FC Honka |
|
19.00 | | VJS | FC Ilves |
|
Torstai, 22.6.2023 | ||||
17.00 | | KuPS | HIFK |
|
18.00 | | FC Ilves | KPV Kokkola |
|
18.00 | | AC Oulu | VPS |
|
18.00 | | VIFK | IFK Mariehamn |
|
19.00 | | VJS | Pallo-Iirot |
|
Keskiviikko, 21.6.2023 | ||||
18.20 | | FC Honka | SJK Akatemia |
|
18.30 | | KTP | EIF |
|
18.30 | | SalPa | FC Inter Turku |
|
Keskiviikko, 31.5.2023 | ||||
18.00 | | AC Oulu | FC Haka |
|
18.00 | | TuRaKe | IFK Mariehamn |
|
18.00 | | VJS | PEPO |
|
18.30 | | FC Ilves | KäPa |
|
18.30 | | FC Jazz | VIFK |
|
18.30 | | KTP | Gnistan |
|
18.30 | | JäPS | EIF |
|
18.30 | | HooGee | SalPa |
|
19.00 | | FC Reipas | FC Honka/Akatemia |
|
19.00 | | Pallo-Iirot | FC Futura |
|
20.15 | | Atlantis FC | KPV Kokkola |
|
Tiistai, 30.5.2023 | ||||
18.00 | | FC Inter Turku | FC Inter 2 |
|
18.30 | | HJK Helsinki | FC Honka |
|
18.30 | | Lahti FC | HIFK |
|
18.30 | | VPS | OTP |
|
Sunnuntai, 21.5.2023 | ||||
13.00 | | JaPS O35 | FC Reipas |
|
Lauantai, 20.5.2023 | ||||
16.00 | | PuiU | FC Futura |
|
Perjantai, 19.5.2023 | ||||
19.00 | | Sporting Kristina | Pallo-Iirot |
|
Torstai, 18.5.2023 | ||||
17.00 | | FC Inter 2 | PIF |
|
19.30 | | Kuopion Elo | PEPO |
|
Keskiviikko, 17.5.2023 | ||||
18.00 | | SJK Seinäjoki | AC Oulu |
|
18.00 | | Tampere United | FC Inter Turku |
|
18.00 | | NoPS | FC Ilves |
|
18.30 | | KaaPo | EIF |
|
18.30 | | EPS | HIFK |
|
18.30 | | MP | JJK |
|
18.30 | | GrIFK | Gnistan |
|
18.30 | | PPJ Helsinki | IFK Mariehamn |
|
18.30 | | MYPA 47 | KTP |
|
18.30 | | KePS | KPV Kokkola |
|
19.00 | | VIFK | RoPS Rovaniemi |
|
19.00 | | NuPS | JäPS |
|
19.00 | | Kypärämäki Rangers | Lahti FC |
|
20.00 | | TuPS | KäPa |
|