Jalkapallo-ottelut televisiossa tänään

  • Järjestä: 
  •  
  • Tulokset
Ottelut kohteelta tanaan lauantai, 24.2.2024
La Liga EA Sports La Liga EA Sports
17.15
FC Barcelona FC Barcelona Getafe Getafe
  • MTV Katsomo
19.30
Alavés Alavés Mallorca Mallorca
  • MTV Katsomo
22.00
UD Almería UD Almería At. Madrid At. Madrid
  • MTV Katsomo
Valioliiga Valioliiga
17.00
Manchester Utd. Manchester Utd. Fulham Fulham
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
17.00
Aston Villa Aston Villa Nottingham Forest Nottingham Forest
17.00
Brighton Brighton Everton Everton
17.00
Crystal Palace Crystal Palace Burnley Burnley
  • Elisa Viihde
19.30
Bournemouth Bournemouth Manchester City Manchester City
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
22.00
Arsenal Arsenal Newcastle Newcastle
Bundesliiga Bundesliiga
16.30
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach Bochum Bochum
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
16.30
Stuttgart Stuttgart FC Köln FC Köln
  • VeikkausTV
16.30
Werder Bremen Werder Bremen Darmstadt 98 Darmstadt 98
  • VeikkausTV
16.30
Union Berlin Union Berlin Heidenheim Heidenheim
  • VeikkausTV
19.30
FC Bayern FC Bayern RB Leipzig RB Leipzig
Serie A Italiana Serie A Italiana
16.00
Sassuolo Sassuolo Empoli Empoli
19.00
Salernitana Salernitana Monza Monza
  • MTV Katsomo
21.45
Genoa Genoa Udinese Udinese
  • MTV Katsomo
2. Bundesliga 2. Bundesliga
14.00
Kaiserslautern Kaiserslautern Karlsruher Karlsruher
14.00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig Hertha Berlin Hertha Berlin
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
14.00
VfL Osnabrück VfL Osnabrück Hannover 96 Hannover 96
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
21.30
Magdeburg Magdeburg Schalke 04 Schalke 04
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
3. Liga 3. Liga
15.00
Dynamo Dresden Dynamo Dresden Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
Admiral Bundesliga Admiral Bundesliga
18.00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Austria Lustenau Austria Lustenau
  • OneFootball
18.00
SCR Altach SCR Altach TSV Hartberg TSV Hartberg
  • OneFootball
18.00
LASK Linz LASK Linz Wolfsberger AC Wolfsberger AC
  • OneFootball
A-League A-League
08.30
Sydney FC Sydney FC Melbourne City Melbourne City
10.45
Adelaide Utd. Adelaide Utd. Western Sydney Western Sydney
  • VeikkausTV
12.45
Perth Glory Perth Glory Wellington Phoenix Wellington Phoenix
  • VeikkausTV
Campeonato Catarinense Campeonato Catarinense
21.30
Avaí Avaí Brusque Brusque
23.00
Chapecoense Chapecoense Figueirense Figueirense
Campeonato Mineiro Campeonato Mineiro
21.00
Vila Nova MG Vila Nova MG Tombense Tombense
21.00
Ipatinga MG Ipatinga MG Democrata GV Democrata GV
21.30
América MG América MG Atlético Mineiro Atlético Mineiro
22.00
Uberlândia Uberlândia Athletic Club MG Athletic Club MG
Campeonato Paulista Campeonato Paulista
21.00
Ituano Ituano RB Bragantino RB Bragantino
21.00
Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino Água Santa Água Santa
23.00
Palmeiras Palmeiras Mirassol Mirassol
23.00
Santo André Santo André Inter de Limeira Inter de Limeira
Carioca Série A Carioca Série A
21.00
Audax Rio Audax Rio Botafogo Botafogo
22.30
Vasco da Gama Vasco da Gama Volta Redonda Volta Redonda
Championship Championship
14.30
Hull City Hull City West Bromwich West Bromwich
CONCACAF Copa Oro Femenina CONCACAF Copa Oro Femenina
02.30
  • Lohkovaihe
República Dominicana República Dominicana Meksiko Meksiko
05.15
  • Lohkovaihe
Argentiina Argentiina Yhdysvallat Yhdysvallat
  • CONCACAF YouTube
Copa de la Liga Argentina Copa de la Liga Argentina
22.00
Independiente Independiente Racing Avellaneda Racing Avellaneda
Dansk 1. Division Dansk 1. Division
14.00
Aalborg Aalborg SønderjyskE SønderjyskE
  • Elisa Viihde
16.00
B 93 B 93 Næstved BK Næstved BK
  • Elisa Viihde
Eredivisie Eredivisie
19.45
RKC Waalwijk RKC Waalwijk Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  • VeikkausTV
21.00
PEC Zwolle PEC Zwolle PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  • VeikkausTV
22.00
NEC Nijmegen NEC Nijmegen Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
  • VeikkausTV
Indian Super League Indian Super League
13.30
Odisha FC Odisha FC Mohun Bagan Mohun Bagan
16.00
Bengaluru Bengaluru Hyderabad FC Hyderabad FC
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga 1 Peru Liga 1 Peru
22.00
UTC Cajamarca UTC Cajamarca Universitario Universitario
22.00
Sport Boys A. Sport Boys A. Cusco FC Cusco FC
Liga Colombiana Liga Colombiana
01.10
Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro Envigado Envigado
03.20
Deportivo Pasto Deportivo Pasto Deportivo Cali Deportivo Cali
Liga Polaca Liga Polaca
18.30
Lech Poznan Lech Poznan Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  • VeikkausTV
21.00
Stal Mielec Stal Mielec Raków Częstochowa Raków Częstochowa
  • VeikkausTV
Liga portuguesa Liga portuguesa
17.30
SC Farense SC Farense Moreirense Moreirense
  • VeikkausTV
20.00
Estrela Amadora Estrela Amadora Chaves Chaves
  • VeikkausTV
22.30
Vitória SC Vitória SC Casa Pia AC Casa Pia AC
  • VeikkausTV
Liigacup Liigacup
12.30
EIF EIF Gnistan Gnistan
14.45
SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki FC Ilves FC Ilves
  • Ruutu
15.00
KuPS KuPS AC Oulu AC Oulu
  • Ruutu
18.00
VPS VPS FC Haka FC Haka
  • Ruutu
MLS MLS
21.00
Columbus Crew Columbus Crew Atlanta United Atlanta United
23.30
Los Angeles FC Los Angeles FC Seattle Sounders Seattle Sounders
  • MLS Season Pass (Apple TV)
  • VeikkausTV
Northern Irish Premiership Northern Irish Premiership
17.00
Linfield Linfield Ballymena Utd. Ballymena Utd.
  • OneFootball
17.00
Crusaders FC Crusaders FC Glenavon Glenavon
  • OneFootball
17.00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts Cliftonville Cliftonville
  • OneFootball
17.00
Loughgall FC Loughgall FC Carrick Rangers Carrick Rangers
  • OneFootball
Pinatar Cup Pinatar Cup
21.30
Eslovenia Eslovenia Suomi Suomi
Regionalliga Regionalliga
15.00
TSG Balingen TSG Balingen TSV Steinbach TSV Steinbach
  • OneFootball PPV
15.00
SG Barockstadt SG Barockstadt SGV Freiberg SGV Freiberg
  • OneFootball PPV
Superliga de Eslovaquia Superliga de Eslovaquia
16.00
Spartak Trnava Spartak Trnava Banská Bystrica Banská Bystrica
  • OneFootball
16.00
Zilina Zilina MFK Zemplín Michalovce MFK Zemplín Michalovce
  • OneFootball
16.00
FC ViOn FC ViOn Ruzomberok Ruzomberok
  • OneFootball
Sveitsin Superliiga Sveitsin Superliiga
19.00
St. Gallen St. Gallen FC Stade-Lausanne-Ouchy FC Stade-Lausanne-Ouchy
  • OneFootball
19.00
Yverdon Sport Yverdon Sport FC Basel FC Basel
  • OneFootball
21.30
Grasshopper Grasshopper FC Luzern FC Luzern
  • OneFootball
Huomenna sunnuntai, 25.2.2024
La Liga EA SportsLa Liga EA Sports
15.00
Cádiz CF Cádiz CF Celta Celta
  • MTV Katsomo
17.15
Real Betis Real Betis Athletic Club Athletic Club
  • MTV Katsomo
19.30
UD Las Palmas UD Las Palmas Osasuna Osasuna
  • MTV Katsomo
22.00
Real Madrid Real Madrid Sevilla FC Sevilla FC
  • MTV Katsomo
ValioliigaValioliiga
15.30
Wolverhampton Wolverhampton Sheffield United Sheffield United
  • V Sport1 Suomi
  • Elisa Viihde
BundesliigaBundesliiga
16.30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
18.30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund Hoffenheim Hoffenheim
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
20.30
Augsburg Augsburg Freiburg Freiburg
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
Serie A ItalianaSerie A Italiana
13.30
Juventus Juventus Frosinone Frosinone
  • MTV Katsomo
16.00
Cagliari Cagliari Napoli Napoli
  • MTV Katsomo
19.00
US Lecce US Lecce Inter Milan Inter Milan
  • MTV Katsomo
21.45
AC Milan AC Milan Atalanta Atalanta
  • MTV Katsomo
2. Bundesliga2. Bundesliga
14.30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf Hansa Rostock Hansa Rostock
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
14.30
Hamburger SV Hamburger SV SV Elversberg SV Elversberg
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
14.30
Greuther Fürth Greuther Fürth Nürnberg Nürnberg
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
Admiral BundesligaAdmiral Bundesliga
15.30
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt Blau Weiß Linz Blau Weiß Linz
  • OneFootball
15.30
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol Sturm Graz Sturm Graz
  • OneFootball
18.00
Rapid Wien Rapid Wien Austria Wien Austria Wien
  • OneFootball
A-LeagueA-League
08.00
Melbourne Victory Melbourne Victory Central Coast Mariners Central Coast Mariners
  • VeikkausTV
08.00
Newcastle Jets Newcastle Jets Macarthur FC Macarthur FC
  • VeikkausTV
Campeonato CatarinenseCampeonato Catarinense
00.00
Joinville Joinville Criciúma Criciúma
00.30
Marcílio Dias Marcílio Dias Nação Esportes Nação Esportes
23.00
Hercílio Luz Hercílio Luz Concórdia AC Concórdia AC
23.00
Inter de Lages Inter de Lages Barra do Garças FC Barra do Garças FC
Campeonato MineiroCampeonato Mineiro
16.00
Pouso Alegre Pouso Alegre Cruzeiro Cruzeiro
21.00
Itabirito FC Itabirito FC Patrocinense Patrocinense
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
16.00
Santos Santos São Bernardo São Bernardo
23.00
Guarani Guarani São Paulo São Paulo
23.00
Botafogo SP Botafogo SP Portuguesa Portuguesa
Carioca Série ACarioca Série A
21.00
CR Flamengo CR Flamengo Fluminense Fluminense
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
02.30
  • Lohkovaihe
Puerto Rico Puerto Rico Panama Panama
  • CONCACAF YouTube
05.15
  • Lohkovaihe
Kolumbia Kolumbia Brasilia Brasilia
  • CONCACAF YouTube
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.30
Belgrano Belgrano Talleres Córdoba Talleres Córdoba
00.30
CA Huracán CA Huracán San Lorenzo San Lorenzo
03.00
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
03.00
Sarmiento Sarmiento Barracas Central Barracas Central
22.00
River Plate River Plate Boca Juniors Boca Juniors
Dansk 1. DivisionDansk 1. Division
16.00
Hobro IK Hobro IK FC Fredericia FC Fredericia
  • Elisa Viihde
EFL Carabao Cup EFL Carabao Cup
17.00
  • Loppuottelu
Chelsea Chelsea Liverpool Liverpool
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
EredivisieEredivisie
13.15
Excelsior Excelsior Vitesse Vitesse
  • VeikkausTV
17.45
AZ Alkmaar AZ Alkmaar Ajax Ajax
  • VeikkausTV
Indian Super LeagueIndian Super League
16.00
Kerala Blasters Kerala Blasters FC Goa FC Goa
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
J1 League J1 League
07.00
Tokyo Verdy Beleza Tokyo Verdy Beleza Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
LaLiga Hypermotion LaLiga Hypermotion
17.15
Burgos CF Burgos CF Sporting Gijón Sporting Gijón
  • MTV Katsomo
Liga 1 PeruLiga 1 Peru
00.30
Melgar Melgar Unión Comercio Unión Comercio
01.15
Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci Sporting Cristal Sporting Cristal
20.45
Atlético Grau Atlético Grau AD Tarma AD Tarma
23.00
Alianza Lima Alianza Lima Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos
Liga ColombianaLiga Colombiana
01.10
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Medellín Medellín
03.20
Patriotas Patriotas Millonarios Millonarios
23.30
Jaguares FC Jaguares FC América de Cali América de Cali
Liga PolacaLiga Polaca
13.30
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
  • VeikkausTV
18.30
Korona Kielce Korona Kielce Legia Warszawa Legia Warszawa
  • VeikkausTV
Liga portuguesaLiga portuguesa
17.30
Vizela Vizela Estoril Praia Estoril Praia
  • VeikkausTV
20.00
Gil Vicente Gil Vicente FC Porto FC Porto
  • VeikkausTV
20.00
Benfica Benfica Portimonense Portimonense
  • VeikkausTV
22.30
Río Ave Río Ave Sporting CP Sporting CP
  • VeikkausTV
MLSMLS
02.30
DC United DC United New England Revolution New England Revolution
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02.30
Philadelphia Union Philadelphia Union Chicago Fire Chicago Fire
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02.30
Orlando City Orlando City CF Montréal CF Montréal
  • MLS Season Pass (Apple TV)
02.30
Charlotte FC Charlotte FC New York City New York City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
FC Dallas FC Dallas San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
  • MLS Season Pass (Apple TV)
  • VeikkausTV
03.30
Houston Dynamo Houston Dynamo Sporting KC Sporting KC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
Austin FC Austin FC Minnesota Utd. Minnesota Utd.
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
St. Louis City SC St. Louis City SC Real Salt Lake Real Salt Lake
  • MLS Season Pass (Apple TV)
05.30
Portland Timbers Portland Timbers Colorado Rapids Colorado Rapids
  • MLS Season Pass (Apple TV)
  • VeikkausTV
21.30
FC Cincinnati FC Cincinnati Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
  • VeikkausTV
Scottish Premiership Scottish Premiership
14.00
Motherwell Motherwell Celtic FC Celtic FC
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
Superliga Danesa Superliga Danesa
15.00
Vejle BK Vejle BK Silkeborg IF Silkeborg IF
  • OneFootball
15.00
Hvidovre IF Hvidovre IF Viborg FF Viborg FF
  • OneFootball
  • Elisa Viihde
17.00
OB OB Brondby IF Brondby IF
  • OneFootball
19.00
AGF Aarhus  AGF Aarhus FC Midtjylland FC Midtjylland
  • OneFootball
  • Elisa Viihde
Superliga de EslovaquiaSuperliga de Eslovaquia
16.00
AS Trencin AS Trencin Slovan Bratislava Slovan Bratislava
  • OneFootball
18.30
FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová FC DAC FC DAC
  • OneFootball
Sveitsin SuperliigaSveitsin Superliiga
15.15
Lugano Lugano FC Zurich FC Zurich
  • OneFootball
17.30
Young Boys Young Boys Servette Servette
  • OneFootball
17.30
Lausanne Sport Lausanne Sport FC Winterthur FC Winterthur
  • OneFootball
Ukrainian Premier League Ukrainian Premier League
13.00
NK Veres Rivne NK Veres Rivne FC Kolos Kovalivka FC Kolos Kovalivka
  • OneFootball PPV
15.30
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  • OneFootball PPV
18.00
FC Rukh Lviv FC Rukh Lviv FC Polissya Zhytomyr FC Polissya Zhytomyr
  • OneFootball PPV
Maanantai, 26.2.2024
La Liga EA SportsLa Liga EA Sports
22.00
Girona Girona Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  • MTV Katsomo
ValioliigaValioliiga
22.00
West Ham West Ham Brentford Brentford
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
Serie A ItalianaSerie A Italiana
19.30
AS Roma AS Roma Torino Torino
  • MTV Katsomo
21.45
Fiorentina Fiorentina Lazio Lazio
  • MTV Katsomo
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
01.00
Corinthians Corinthians Ponte Preta Ponte Preta
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
00.00
  • Lohkovaihe
Paraguay Paraguay Kanada Kanada
  • CONCACAF YouTube
03.00
  • Lohkovaihe
El Salvador El Salvador Costa Rica Costa Rica
  • CONCACAF YouTube
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.30
Gimnasia LP Gimnasia LP Estudiantes LP Estudiantes LP
00.45
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Rosario Central Rosario Central
03.00
Lanús Lanús Banfield Banfield
03.00
Instituto Instituto Godoy Cruz Godoy Cruz
FA Cup FA Cup
21.45
  • Neljännesvälierät
Coventry City Coventry City Maidstone Utd Maidstone Utd
  • V Sport1 Suomi
  • Elisa Viihde
Indian Super LeagueIndian Super League
16.00
East Bengals East Bengals Chennaiyin Chennaiyin
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga 1 PeruLiga 1 Peru
02.00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso U. César Vallejo U. César Vallejo
22.00
CD Los Chankas CD Los Chankas Cienciano Cienciano
Liga ColombianaLiga Colombiana
01.30
La Equidad La Equidad Atlético Nacional Atlético Nacional
03.30
Deportivo Pereira Deportivo Pereira Junior Junior
MLSMLS
00.00
Nashville SC Nashville SC New York RB New York RB
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
LA Galaxy LA Galaxy Inter Miami CF Inter Miami CF
  • MLS Season Pass (Apple TV)
  • VeikkausTV
Superliga DanesaSuperliga Danesa
20.00
København København Nordsjælland Nordsjælland
  • OneFootball
  • Elisa Viihde
Ukrainian Premier LeagueUkrainian Premier League
13.00
FC Oleksandriya FC Oleksandriya Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
  • OneFootball PPV
15.30
FC Obolón-Brovar FC Obolón-Brovar Chernomorets Odessa Chernomorets Odessa
  • OneFootball PPV
Tiistai, 27.2.2024
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
02.00
  • Lohkovaihe
Argentiina Argentiina República Dominicana República Dominicana
  • CONCACAF YouTube
05.15
  • Lohkovaihe
Yhdysvallat Yhdysvallat Meksiko Meksiko
  • CONCACAF YouTube
Copa Argentina Copa Argentina
22.10
  • 1/32 de Final
Sarmiento Sarmiento Temperley Temperley
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.00
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Deportivo Riestra Deportivo Riestra
00.30
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Platense Platense
02.30
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Tigre Tigre
02.45
Central Córdoba Central Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
FA CupFA Cup
21.30
  • Neljännesvälierät
Bournemouth Bournemouth Leicester City Leicester City
  • V Sport1 Suomi
  • Elisa Viihde
21.45
  • Neljännesvälierät
Blackburn Rovers Blackburn Rovers Newcastle Newcastle
  • V Sport+ Suomi
  • Elisa Viihde
22.00
  • Neljännesvälierät
Luton Town Luton Town Manchester City Manchester City
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
Indian Super LeagueIndian Super League
16.00
Hyderabad FC Hyderabad FC RoundGlass Punjab FC RoundGlass Punjab FC
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga ColombianaLiga Colombiana
01.10
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Santa Fe Santa Fe
03.20
Deportivo Cali Deportivo Cali Deportes Tolima Deportes Tolima
23.00
Envigado Envigado Patriotas Patriotas
LiigacupLiigacup
14.00
Lahti FC Lahti FC HJK Helsinki HJK Helsinki
  • Ruutu
UEFA Youth League UEFA Youth League
17.00
  • Neljännesvälierät
AZ Alkmaar Academy AZ Alkmaar Academy FC Porto Academy FC Porto Academy
19.00
  • Neljännesvälierät
Mainz 05 Academy Mainz 05 Academy Man City Academy Man City Academy
  • UEFA TV
Keskiviikko, 28.2.2024
Serie A ItalianaSerie A Italiana
19.00
Sassuolo Sassuolo Napoli Napoli
  • MTV Katsomo
21.45
Inter Milan Inter Milan Atalanta Atalanta
  • MTV Katsomo
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
02.00
  • Lohkovaihe
Kolumbia Kolumbia Puerto Rico Puerto Rico
  • CONCACAF YouTube
05.15
  • Lohkovaihe
Brasilia Brasilia Panama Panama
  • CONCACAF YouTube
FA CupFA Cup
21.30
  • Neljännesvälierät
Chelsea Chelsea Leeds Utd Leeds Utd
  • V Sport+ Suomi
  • Elisa Viihde
21.45
  • Neljännesvälierät
Nottingham Forest Nottingham Forest Manchester Utd. Manchester Utd.
  • V Sport1 Suomi
  • Elisa Viihde
21.45
  • Neljännesvälierät
Wolverhampton Wolverhampton Brighton Brighton
22.00
  • Neljännesvälierät
Liverpool Liverpool Southampton Southampton
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
Indian Super LeagueIndian Super League
16.00
Mumbai City Mumbai City FC Goa FC Goa
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga ColombianaLiga Colombiana
03.15
Millonarios Millonarios Once Caldas Once Caldas
Liga de Campeones CONCACAF Liga de Campeones CONCACAF
01.00
  • 1. kierros
Orlando City Orlando City Cavalry FC Cavalry FC
  • CONCACAF YouTube
03.15
  • 1. kierros
Philadelphia Union Philadelphia Union Saprissa Saprissa
  • CONCACAF YouTube
05.30
  • 1. kierros
Houston Dynamo Houston Dynamo St. Louis City SC St. Louis City SC
  • CONCACAF YouTube
Scottish PremiershipScottish Premiership
22.00
Livingston Livingston Motherwell Motherwell
  • Elisa Viihde
UEFA Youth LeagueUEFA Youth League
17.00
  • Neljännesvälierät
Bayern Academy Bayern Academy Feyenoord Academy Feyenoord Academy
  • UEFA TV
19.00
  • Neljännesvälierät
Real Madrid Academy Real Madrid Academy RB Leipzig Academy RB Leipzig Academy
  • UEFA TV
Torstai, 29.2.2024
Campeonato CatarinenseCampeonato Catarinense
01.00
Avaí Avaí Barra do Garças FC Barra do Garças FC
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
00.30
Portuguesa Portuguesa Palmeiras Palmeiras
02.35
Inter de Limeira Inter de Limeira São Paulo São Paulo
CONCACAF Copa Oro FemeninaCONCACAF Copa Oro Femenina
01.00
  • Lohkovaihe
Kanada Kanada Costa Rica Costa Rica
  • CONCACAF YouTube
04.00
  • Lohkovaihe
Paraguay Paraguay El Salvador El Salvador
  • CONCACAF YouTube
Copa ArgentinaCopa Argentina
02.10
  • 1/32 de Final
San Lorenzo San Lorenzo Independiente Chivilcoy Independiente Chivilcoy
FA Youth Cup FA Youth Cup
21.00
  • 1/4 de Final
Leeds Utd. Academy Leeds Utd. Academy Liverpool Academy Liverpool Academy
  • Elisa Viihde
Indian Super LeagueIndian Super League
16.00
Odisha FC Odisha FC East Bengals East Bengals
  • OneFootball PPV
  • OneFootball
Liga 1 PeruLiga 1 Peru
21.15
Alianza Atlético Alianza Atlético Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
Liga de Campeones CONCACAFLiga de Campeones CONCACAF
02.00
  • 1. kierros
FC Cincinnati FC Cincinnati Cavalier SC Cavalier SC
  • CONCACAF YouTube
04.15
  • 1. kierros
Nashville SC Nashville SC Moca FC Moca FC
  • CONCACAF YouTube
Perjantai, 1.3.2024
BundesliigaBundesliiga
21.30
Freiburg Freiburg FC Bayern FC Bayern
  • V Sport+ Suomi
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
2. Bundesliga2. Bundesliga
19.30
Hertha Berlin Hertha Berlin Holstein Kiel Holstein Kiel
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
23.30
Botafogo SP Botafogo SP Guarani Guarani
ChampionshipChampionship
22.00
West Bromwich West Bromwich Coventry City Coventry City
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.00
Gimnasia LP Gimnasia LP Instituto Instituto
02.15
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Barracas Central Barracas Central
02.15
CA Huracán CA Huracán Rosario Central Rosario Central
K League 1 K League 1
07.00
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai Pohang Steelers Pohang Steelers
  • OneFootball
Liga 1 PeruLiga 1 Peru
22.00
AD Tarma AD Tarma Alianza Lima Alianza Lima
Liga ColombianaLiga Colombiana
02.45
Medellín Medellín Deportivo Pasto Deportivo Pasto
23.00
Envigado Envigado Jaguares FC Jaguares FC
Liga de Campeones CONCACAFLiga de Campeones CONCACAF
03.15
  • 1. kierros
New England Revolution New England Revolution CAI La Chorrera CAI La Chorrera
  • CONCACAF YouTube
LiigacupLiigacup
17.00
IFK Mariehamn IFK Mariehamn Gnistan Gnistan
  • Ruutu
Superliga DanesaSuperliga Danesa
20.00
FC Midtjylland FC Midtjylland København København
  • OneFootball
Lauantai, 2.3.2024
ValioliigaValioliiga
17.00
Tottenham Tottenham Crystal Palace Crystal Palace
17.00
Everton Everton West Ham West Ham
  • To be confirmed
17.00
Newcastle Newcastle Wolverhampton Wolverhampton
  • V Sport1
  • Elisa Viihde
17.00
Fulham Fulham Brighton Brighton
  • To be confirmed
17.00
Nottingham Forest Nottingham Forest Liverpool Liverpool
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
17.00
Brentford Brentford Chelsea Chelsea
  • To be confirmed
19.30
Luton Town Luton Town Aston Villa Aston Villa
  • V Sport+ Suomi
  • Elisa Viihde
Campeonato MineiroCampeonato Mineiro
21.30
Atlético Mineiro Atlético Mineiro Ipatinga MG Ipatinga MG
21.30
Cruzeiro Cruzeiro Uberlândia Uberlândia
21.30
Tombense Tombense América MG América MG
21.30
Patrocinense Patrocinense Pouso Alegre Pouso Alegre
21.30
Democrata GV Democrata GV Vila Nova MG Vila Nova MG
21.30
Athletic Club MG Athletic Club MG Itabirito FC Itabirito FC
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
21.00
Corinthians Corinthians Santo André Santo André
23.00
Portuguesa Portuguesa Mirassol Mirassol
Carioca Série ACarioca Série A
01.00
CR Flamengo CR Flamengo Madureira Madureira
01.00
Fluminense Fluminense Botafogo Botafogo
01.00
Vasco da Gama Vasco da Gama Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01.00
Audax Rio Audax Rio Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
ChampionshipChampionship
14.30
Huddersfield Huddersfield Leeds Utd Leeds Utd
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.00
Tigre Tigre Central Córdoba Central Córdoba
02.15
Banfield Banfield Deportivo Riestra Deportivo Riestra
02.15
Platense Platense Racing Avellaneda Racing Avellaneda
22.00
Sarmiento Sarmiento Unión Santa Fe Unión Santa Fe
K League 1K League 1
07.00
Gwangju FC Gwangju FC Seoul Seoul
  • OneFootball
Liga 1 PeruLiga 1 Peru
03.30
Universitario Universitario Sport Huancayo Sport Huancayo
20.15
Sporting Cristal Sporting Cristal Atlético Grau Atlético Grau
22.45
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos Melgar Melgar
Liga ColombianaLiga Colombiana
01.10
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Deportes Tolima Deportes Tolima
03.20
Deportivo Cali Deportivo Cali Once Caldas Once Caldas
23.00
Millonarios Millonarios La Equidad La Equidad
MLSMLS
21.00
Real Salt Lake Real Salt Lake Los Angeles FC Los Angeles FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
21.00
Minnesota Utd. Minnesota Utd. Columbus Crew Columbus Crew
  • MLS Season Pass (Apple TV)
23.30
Inter Miami CF Inter Miami CF Orlando City Orlando City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
RegionalligaRegionalliga
15.00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt Astoria Walldorf Astoria Walldorf
  • OneFootball PPV
15.00
VfR Aalen VfR Aalen Mainz 05 II Mainz 05 II
  • OneFootball PPV
15.00
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers TSV Steinbach TSV Steinbach
  • OneFootball PPV
15.00
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz FC Homburg FC Homburg
  • OneFootball PPV
15.00
Hoffenheim II Hoffenheim II TuS Koblenz TuS Koblenz
  • OneFootball PPV
15.00
Bahlinger SC Bahlinger SC SGV Freiberg SGV Freiberg
  • OneFootball PPV
15.00
Eintracht Frankfurt II Eintracht Frankfurt II KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
  • OneFootball PPV
Superliga de EslovaquiaSuperliga de Eslovaquia
18.00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava Spartak Trnava Spartak Trnava
  • OneFootball
18.00
Ruzomberok Ruzomberok FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová
  • OneFootball
18.00
FC DAC FC DAC Zilina Zilina
  • OneFootball
18.00
MFK Zemplín Michalovce MFK Zemplín Michalovce FC ViOn FC ViOn
  • OneFootball
18.00
Banská Bystrica Banská Bystrica FK Košice FK Košice
  • OneFootball
18.00
MFK Skalica MFK Skalica AS Trencin AS Trencin
  • OneFootball
Sveitsin SuperliigaSveitsin Superliiga
19.00
Servette Servette St. Gallen St. Gallen
  • OneFootball
19.00
FC Stade-Lausanne-Ouchy FC Stade-Lausanne-Ouchy Grasshopper Grasshopper
  • OneFootball
21.30
FC Basel FC Basel Lausanne Sport Lausanne Sport
  • OneFootball
Sunnuntai, 3.3.2024
ValioliigaValioliiga
15.00
Burnley Burnley Bournemouth Bournemouth
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
17.30
Manchester City Manchester City Manchester Utd. Manchester Utd.
  • V Sport2 Suomi
  • V Sport Ultra HD
  • Elisa Viihde
BundesliigaBundesliiga
16.30
FC Köln FC Köln Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
  • V Sport1 Suomi
  • Elisa Viihde
  • VeikkausTV
Admiral BundesligaAdmiral Bundesliga
18.00
Sturm Graz Sturm Graz Wolfsberger AC Wolfsberger AC
  • OneFootball
18.00
Rapid Wien Rapid Wien Austria Lustenau Austria Lustenau
  • OneFootball
18.00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
  • OneFootball
18.00
SCR Altach SCR Altach LASK Linz LASK Linz
  • OneFootball
18.00
Blau Weiß Linz Blau Weiß Linz Austria Wien Austria Wien
  • OneFootball
18.00
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol TSV Hartberg TSV Hartberg
  • OneFootball
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
01.00
Inter de Limeira Inter de Limeira Ituano Ituano
21.00
São Bernardo São Bernardo Água Santa Água Santa
22.00
Ponte Preta Ponte Preta Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino
23.00
RB Bragantino RB Bragantino Santos Santos
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.00
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
00.15
Independiente Independiente Argentinos Juniors Argentinos Juniors
02.30
Talleres Córdoba Talleres Córdoba River Plate River Plate
22.00
Godoy Cruz Godoy Cruz Estudiantes LP Estudiantes LP
22.00
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Lanús Lanús
Liga 1 PeruLiga 1 Peru
02.00
U. César Vallejo U. César Vallejo Cusco FC Cusco FC
22.00
CD Los Chankas CD Los Chankas Sport Boys A. Sport Boys A.
Liga ColombianaLiga Colombiana
01.10
Deportivo Pereira Deportivo Pereira América de Cali América de Cali
03.20
Junior Junior Atlético Nacional Atlético Nacional
23.00
Bucaramanga Bucaramanga Patriotas Patriotas
MLSMLS
02.30
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps Charlotte FC Charlotte FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
Chicago Fire Chicago Fire FC Cincinnati FC Cincinnati
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
FC Dallas FC Dallas CF Montréal CF Montréal
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
Houston Dynamo Houston Dynamo New York RB New York RB
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
Sporting KC Sporting KC Philadelphia Union Philadelphia Union
  • MLS Season Pass (Apple TV)
03.30
St. Louis City SC St. Louis City SC New York City New York City
  • MLS Season Pass (Apple TV)
04.30
Colorado Rapids Colorado Rapids Nashville SC Nashville SC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
05.30
Seattle Sounders Seattle Sounders Austin FC Austin FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
05.30
Portland Timbers Portland Timbers DC United DC United
  • MLS Season Pass (Apple TV)
05.30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes LA Galaxy LA Galaxy
  • MLS Season Pass (Apple TV)
21.00
New England Revolution New England Revolution Toronto FC Toronto FC
  • MLS Season Pass (Apple TV)
RegionalligaRegionalliga
15.00
Stuttgart II Stuttgart II TSG Balingen TSG Balingen
  • OneFootball PPV
15.00
SG Barockstadt SG Barockstadt Kickers Offenbach Kickers Offenbach
  • OneFootball PPV
Scottish PremiershipScottish Premiership
14.00
Hearts Hearts Celtic FC Celtic FC
  • V Sport1 Suomi
  • Elisa Viihde
Superliga DanesaSuperliga Danesa
15.00
Lyngby Lyngby Hvidovre IF Hvidovre IF
  • OneFootball
15.00
Viborg FF Viborg FF Randers Randers
  • OneFootball
17.00
Brondby IF Brondby IF Vejle BK Vejle BK
  • OneFootball
19.00
AGF Aarhus  AGF Aarhus OB OB
  • OneFootball
Sveitsin SuperliigaSveitsin Superliiga
15.15
FC Luzern FC Luzern Lugano Lugano
  • OneFootball
17.30
FC Zurich FC Zurich Young Boys Young Boys
  • OneFootball
17.30
FC Winterthur FC Winterthur Yverdon Sport Yverdon Sport
  • OneFootball
Maanantai, 4.3.2024
ValioliigaValioliiga
22.00
Sheffield United Sheffield United Arsenal Arsenal
  • V Sport2 Suomi
  • V Sport Ultra HD
  • Elisa Viihde
Campeonato PaulistaCampeonato Paulista
01.00
São Paulo São Paulo Palmeiras Palmeiras
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.15
Boca Juniors Boca Juniors Belgrano Belgrano
02.30
Newell's Old Boys Newell's Old Boys San Lorenzo San Lorenzo
Liga 1 PeruLiga 1 Peru
02.00
Cienciano Cienciano Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci
21.00
Unión Comercio Unión Comercio UTC Cajamarca UTC Cajamarca
Liga ColombianaLiga Colombiana
01.10
Medellín Medellín Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
03.20
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Santa Fe Santa Fe
Superliga DanesaSuperliga Danesa
20.00
Nordsjælland Nordsjælland Silkeborg IF Silkeborg IF
  • OneFootball
Tiistai, 5.3.2024
Mestarien liiga Mestarien liiga
22.00
  • Neljännesvälierät
Real Sociedad Real Sociedad PSG PSG
  • To be confirmed
22.00
  • Neljännesvälierät
FC Bayern FC Bayern Lazio Lazio
  • To be confirmed
ChampionshipChampionship
22.00
Ipswich Town Ipswich Town Bristol City Bristol City
  • V Sport2 Suomi
  • Elisa Viihde
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
02.00
Instituto Instituto CA Huracán CA Huracán
Eurooppa-liiga Eurooppa-liiga
19.45
  • Neljännesvälierät
Sporting CP Sporting CP Atalanta Atalanta
  • To be confirmed
Keskiviikko, 6.3.2024
Mestarien liigaMestarien liiga
22.00
  • Neljännesvälierät
Manchester City Manchester City København København
  • To be confirmed
22.00
  • Neljännesvälierät
Real Madrid Real Madrid RB Leipzig RB Leipzig
  • To be confirmed
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.00
Barracas Central Barracas Central Independiente Independiente
01.00
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Sarmiento Sarmiento
02.30
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Rosario Central Rosario Central
22.00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Gimnasia LP Gimnasia LP
Torstai, 7.3.2024
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.15
Estudiantes LP Estudiantes LP Platense Platense
00.15
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Boca Juniors Boca Juniors
02.30
River Plate River Plate Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
02.30
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Banfield Banfield
22.00
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Talleres Córdoba Talleres Córdoba
Eurooppa-liigaEurooppa-liiga
PD
  • Neljännesvälierät
AS Roma AS Roma Brighton Brighton
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
AC Milan AC Milan Slavia Praha Slavia Praha
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Freiburg Freiburg West Ham West Ham
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Benfica Benfica Rangers FC Rangers FC
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Sparta Praha Sparta Praha Liverpool Liverpool
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
O. Marseille O. Marseille Villarreal Villarreal
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Qarabag FK Qarabag FK Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
  • To be confirmed
Europa Conference League Europa Conference League
PD
  • Neljännesvälierät
Ajax Ajax Aston Villa Aston Villa
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Olympiacos Olympiacos Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Sturm Graz Sturm Graz Lille Lille
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb PAOK FC PAOK FC
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Molde Molde Club Brugge Club Brugge
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Maccabi Haifa Maccabi Haifa Fiorentina Fiorentina
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Servette Servette Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  • To be confirmed
PD
  • Neljännesvälierät
Saint-Gilloise Saint-Gilloise Fenerbahçe Fenerbahçe
  • To be confirmed
Perjantai, 8.3.2024
Copa de la Liga ArgentinaCopa de la Liga Argentina
00.00
Lanús Lanús Central Córdoba Central Córdoba
02.15
Belgrano Belgrano Defensa y Justicia Defensa y Justicia
02.15
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Tigre Tigre
Enemmän päiviä

Noticias de Fútbol en TV

WOSTI: Urheilutietoa televisiossa kansainvälisellä tasolla.
Ver todas las Noticias

Eniten tietoa Suomessa televisiossa tänään tarjolla olevista jalkapallo-otteluista kootaan tähän viikoittaiseen TV-aikatauluun, jossa on kuvattu yksityiskohtaisesti kaikki sekä ilmaisilla että maksullisilla televisiokanavilla tarjottavat ottelut.

Lähipäiviksi on jo varmistettu yhteensä 376 suoraa jalkapallo-ottelua 44 eri sarjasta. Korostamme, että 84 ottelua televisioidaan ilmaiseksi, joten voit katsella jalkapalloa ilmaiseksi television ja suoratoiston kautta. Sen sijaan nähdäksesi muut 292 ottelua sinun tulee olla jonkin Suomessa markkinoitavan maksullisen operaattorin tilaaja. Viikottaisia otteluja on paljon, ja televisiointioikeuksiin liittyy kaikenlaista sotkua. Jos haluat tietää, miltä TV-kanavalta voit katsoa jalkapalloa, tämä sivusto on perustyökalu, jonka ansiosta et jää paitsi yhdestäkään Suomessa joka päivä lähetettävästä ottelua.

Voit tarkastella luetteloa, jossa on suorana lähetetyt ottelut, joita on suodatettu joukkueiden, Sarjoja ja TV-kanavien mukaan.

Suomen tärkein ammattilaisjalkapalloliiga on Veikkausliiga, jossa on 12 joukkuetta ja joka pelataan huhtikuusta lokakuuhun.

Veikkausliigan televisiooikeudet ostetaan pääasiassa Suomen kansalliselta televisioyhtiöltä, Yleltä. Lisäksi joitain otteluita lähetetään myös muilla televisiokanavilla ja verkkolähetyspalveluilla. Tämä mahdollistaa Suomen jalkapallofanien katsomasta suosikkijoukkueitaan kotona tai ulkomailla.

Suomen historian parhaista pelaajista mainitaan Jari Litmanen, Sami Hyypiä ja Antti Niemi. Jari Litmanen pidetään yhtenä kaikkien aikojen parhaista suomalaisista pelaajista ja hän pelasi joukkueissa kuten Ajax ja Barcelona. Sami Hyypiä on kokeneen puolustajan, joka pelasi joukkueissa kuten Liverpool ja Bayer Leverkusen. Antti Niemi on maalivahti, joka pelasi joukkueissa kuten Southampton ja Rangers.