Live jalkapallotulokset

    <
Copa América Copa América
01.00 Ecuador Ecuador Venezuela Venezuela

1-2

04.00 Meksiko Meksiko Jamaika Jamaika

1-0

UEFA EURO 2024 UEFA EURO 2024
22.00 Sveitsi Sveitsi Saksa Saksa
22.00 Escocia Escocia Unkari Unkari
Iraqi Premier League Iraqi Premier League
01.00 Al Najaf FC Al Najaf FC Al Shorta Al Shorta

POSTP

01.00 Al Quwa Al Jawiya Al Quwa Al Jawiya Erbil SC Erbil SC

POSTP

16.45 Al Quwa Al Jawiya Al Quwa Al Jawiya Al-Naft SC Al-Naft SC
16.45 Nowruz SC Nowruz SC Al Najaf FC Al Najaf FC
19.30 Al Shorta Al Shorta Al Talaba SC Al Talaba SC
19.30 Duhok Duhok Erbil SC Erbil SC
19.30 Naft Maysan Naft Maysan Zakho FC Zakho FC
USL USL
01.00 Monterey Bay Monterey Bay Oakland Roots SC Oakland Roots SC

2-1

02.00 Miami FC II Miami FC II Loudoun United Loudoun United

2-2

02.00 Indy Eleven Indy Eleven Orange County Orange County

0-1

02.30 North Carolina FC North Carolina FC Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds

0-0

03.00 Louisville City Louisville City Rhode Island FC Rhode Island FC

2-5

03.30 FC Tulsa FC Tulsa Sacramento Republic Sacramento Republic

0-0

04.00 New Mexico United New Mexico United CS Switchbacks CS Switchbacks

1-0

05.30 Las Vegas Lights Las Vegas Lights Memphis 901 Memphis 901

1-1

05.30 Phoenix Rising Phoenix Rising Charleston Battery Charleston Battery

0-0

Torneo Federal A Torneo Federal A
01.00 CA Sansinena CA Sansinena Sol de Mayo Sol de Mayo

CANCL

17.00 Kimberley Mar del Plata Kimberley Mar del Plata Germinal de Rawson Germinal de Rawson
21.00 Deportivo Rincón Deportivo Rincón Círculo Deportivo Círculo Deportivo
21.05 Olimpo Olimpo Villa Mitre Villa Mitre
21.30 Cipolletti Cipolletti Santamarina Santamarina
21.30 Huracán Las Heras Huracán Las Heras Juventud Unida SL Juventud Unida SL
21.30 9 de Julio de Rafaela 9 de Julio de Rafaela Defensores Pronunciamiento Defensores Pronunciamiento
21.30 Boca Unidos Boca Unidos Crucero del Norte Crucero del Norte
21.30 Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes San Martín Mendoza San Martín Mendoza
22.00 Unión Sunchales Unión Sunchales Sol de América Formosa Sol de América Formosa
22.00 Sarmiento La Banda Sarmiento La Banda CA Sarmiento CA Sarmiento
22.00 CA Central Norte CA Central Norte Juventud Antoniana Juventud Antoniana
22.30 Sportivo Belgrano Sportivo Belgrano Independiente Chivilcoy Independiente Chivilcoy

Jalkapallotulokset jalkapalloliigoista ja -kilpailuista ympäri maailmaa. Suomen liigan tulokset, Suomen Cup, Kansallinen Liiga, Veikkausliiga, Valioliiga, UEFA Mestarien liiga, … Jalkapallo livescore.