AFA Play-kanavan liveotteluopas

Perjantai, 1.3.2024
00:00 Gimnasia LP Gimnasia LP Instituto Instituto
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Barracas Central Barracas Central
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Rosario Central Rosario Central
Lauantai, 2.3.2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Central Córdoba Central Córdoba
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Deportivo Riestra Deportivo Riestra
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Racing Avellaneda Racing Avellaneda
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Unión Santa Fe Unión Santa Fe
Sunnuntai, 3.3.2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Argentinos Juniors Argentinos Juniors
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba River Plate River Plate
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Estudiantes LP Estudiantes LP
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Lanús Lanús
Maanantai, 4.3.2024
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Belgrano Belgrano
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys San Lorenzo San Lorenzo
Tiistai, 5.3.2024
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto CA Huracán CA Huracán
Keskiviikko, 6.3.2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central Independiente Independiente
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Sarmiento Sarmiento
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Rosario Central Rosario Central
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Gimnasia LP Gimnasia LP
Torstai, 7.3.2024
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Platense Platense
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Boca Juniors Boca Juniors
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Banfield Banfield
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Talleres Córdoba Talleres Córdoba
Perjantai, 8.3.2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Central Córdoba Central Córdoba
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Defensa y Justicia Defensa y Justicia
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Tigre Tigre
Lauantai, 9.3.2024
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Barracas Central Barracas Central
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Estudiantes LP Estudiantes LP
Sunnuntai, 10.3.2024
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente River Plate River Plate
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Instituto Instituto
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense San Lorenzo San Lorenzo
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Newell's Old Boys Newell's Old Boys
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Maanantai, 11.3.2024
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Unión Santa Fe Unión Santa Fe
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Racing Avellaneda Racing Avellaneda
Tiistai, 12.3.2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Lanús Lanús
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Deportivo Riestra Deportivo Riestra
Keskiviikko, 13.3.2024
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Belgrano Belgrano
Perjantai, 15.3.2024
21:30
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Independiente Independiente
Lauantai, 16.3.2024
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Platense Platense
22:00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Sarmiento Sarmiento
Sunnuntai, 17.3.2024
00:15
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Defensa y Justicia Defensa y Justicia
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Instituto Instituto
02:30
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Tigre Tigre
21:00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central CA Huracán CA Huracán
23:30
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Gimnasia LP Gimnasia LP
Maanantai, 18.3.2024
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Boca Juniors Boca Juniors
02:00
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Talleres Córdoba Talleres Córdoba
Tiistai, 19.3.2024
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Central Córdoba Central Córdoba
Keskiviikko, 20.3.2024
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Rosario Central Rosario Central
Torstai, 21.3.2024
00:00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Godoy Cruz Godoy Cruz
02:15
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Lanús Lanús
Sunnuntai, 31.3.2024
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors San Lorenzo San Lorenzo
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Belgrano Belgrano
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Barracas Central Barracas Central
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Estudiantes LP Estudiantes LP
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Godoy Cruz Godoy Cruz
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Banfield Banfield
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán River Plate River Plate
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Sunnuntai, 7.4.2024
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Central Córdoba Central Córdoba
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Sarmiento Sarmiento
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Boca Juniors Boca Juniors
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Lanús Lanús
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Rosario Central Rosario Central
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Belgrano Belgrano
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Independiente Independiente
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Tigre Tigre
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Gimnasia LP Gimnasia LP
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central Instituto Instituto
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra CA Huracán CA Huracán
Sunnuntai, 14.4.2024
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Barracas Central Barracas Central
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Godoy Cruz Godoy Cruz
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Talleres Córdoba Talleres Córdoba
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Estudiantes LP Estudiantes LP
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Banfield Banfield
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Platense Platense
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto River Plate River Plate
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01:00
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba San Lorenzo San Lorenzo
Sunnuntai, 12.5.2024
01:00 Godoy Cruz Godoy Cruz Barracas Central Barracas Central
01:00
  • Primera División Argentina
Lanús Lanús Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01:00
  • Primera División Argentina
River Plate River Plate Central Córdoba Central Córdoba
01:00
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Estudiantes LP Estudiantes LP
01:00
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Banfield Banfield
01:00
  • Primera División Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01:00
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Instituto Instituto
01:00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Boca Juniors Boca Juniors
01:00
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01:00
  • Primera División Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra San Lorenzo San Lorenzo
Sunnuntai, 19.5.2024
01:00
  • Primera División Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01:00
  • Primera División Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01:00
  • Primera División Argentina
River Plate River Plate Belgrano Belgrano
01:00
  • Primera División Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Lanús Lanús
01:00
  • Primera División Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01:00
  • Primera División Argentina
Rosario Central Rosario Central Tigre Tigre
01:00
  • Primera División Argentina
Banfield Banfield CA Huracán CA Huracán
01:00
  • Primera División Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Gimnasia LP Gimnasia LP
01:00
  • Primera División Argentina
Platense Platense Independiente Independiente
01:00
  • Primera División Argentina
Instituto Instituto Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01:00
  • Primera División Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Godoy Cruz Godoy Cruz
01:00
  • Primera División Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Boca Juniors Boca Juniors
01:00
  • Primera División Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01:00
  • Primera División Argentina
Barracas Central Barracas Central Sarmiento Sarmiento
Sunnuntai, 26.5.2024
01:00
  • Primera División Argentina
Belgrano Belgrano Central Córdoba Central Córdoba
01:00
  • Primera División Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors River Plate River Plate
01:00
  • Primera División Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Talleres Córdoba Talleres Córdoba
01:00
  • Primera División Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz San Lorenzo San Lorenzo
01:00
  • Primera División Argentina
Independiente Independiente Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01:00
  • Primera División Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01:00
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01:00
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Barracas Central Barracas Central
01:00
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01:00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Platense Platense
01:00
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Instituto Instituto
01:00
  • Primera División Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Rosario Central Rosario Central
Sunnuntai, 2.6.2024
01:00
  • Primera División Argentina
Belgrano Belgrano Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01:00
  • Primera División Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Godoy Cruz Godoy Cruz
01:00
  • Primera División Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01:00
  • Primera División Argentina
River Plate River Plate Tigre Tigre
01:00
  • Primera División Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Sarmiento Sarmiento
01:00
  • Primera División Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01:00
  • Primera División Argentina
Rosario Central Rosario Central Lanús Lanús
01:00
  • Primera División Argentina
Banfield Banfield Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01:00
  • Primera División Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Independiente Independiente
01:00
  • Primera División Argentina
Platense Platense Boca Juniors Boca Juniors
01:00
  • Primera División Argentina
Instituto Instituto Gimnasia LP Gimnasia LP
01:00
  • Primera División Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01:00
  • Primera División Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Talleres Córdoba Talleres Córdoba
01:00
  • Primera División Argentina
Barracas Central Barracas Central CA Huracán CA Huracán
Keskiviikko, 12.6.2024
01:00
  • Primera División Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Central Córdoba Central Córdoba
01:00
  • Primera División Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01:00
  • Primera División Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Rosario Central Rosario Central
01:00
  • Primera División Argentina
Independiente Independiente Banfield Banfield
01:00
  • Primera División Argentina
Lanús Lanús Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01:00
  • Primera División Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Instituto Instituto
01:00
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Belgrano Belgrano
01:00
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe San Lorenzo San Lorenzo
01:00
  • Primera División Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Barracas Central Barracas Central
01:00
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Estudiantes LP Estudiantes LP
01:00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01:00
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01:00
  • Primera División Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Platense Platense
01:00
  • Primera División Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra River Plate River Plate
Enemmän päiviä

Tällä hetkellä on 162 suoraa televisioitua ottelua 2 eri sarjasta. Seuraava peli, josta voit nauttia, on MM-KILPAILUJEN Gimnasia LP - Instituto-Copa de la Liga Argentina, joka on ensi 29. helmikuuta 2024 klo 23:00.