Fanatiz (Rekisteröidy nyt)-kanavan liveotteluopas

Ottelut kohteelta tanaan keskiviikko, 28.2.2024
03.15 Millonarios Millonarios Once Caldas Once Caldas
Huomenna torstai, 29.2.2024
00.30 Portuguesa Portuguesa Palmeiras Palmeiras
01.00 Avaí Avaí Barra do Garças FC Barra do Garças FC
02.10 San Lorenzo San Lorenzo Independiente Chivilcoy Independiente Chivilcoy
02.35
  • Campeonato Paulista
Inter de Limeira Inter de Limeira São Paulo São Paulo
21.15 Alianza Atlético Alianza Atlético Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
Perjantai, 1.3.2024
00.00 Gimnasia LP Gimnasia LP Instituto Instituto
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Barracas Central Barracas Central
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Rosario Central Rosario Central
02.45
  • Liga Colombiana
Medellín Medellín Deportivo Pasto Deportivo Pasto
22.00
  • Liga 1 Peru
AD Tarma AD Tarma Alianza Lima Alianza Lima
23.00
  • Liga Colombiana
Envigado Envigado Jaguares FC Jaguares FC
23.30
  • Campeonato Paulista
Botafogo SP Botafogo SP Guarani Guarani
Lauantai, 2.3.2024
00.00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Central Córdoba Central Córdoba
01.00 CR Flamengo CR Flamengo Madureira Madureira
01.00
  • Carioca Série A
Fluminense Fluminense Botafogo Botafogo
01.00
  • Carioca Série A
Vasco da Gama Vasco da Gama Portuguesa RJ Portuguesa RJ
01.00
  • Carioca Série A
Audax Rio Audax Rio Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
01.10
  • Liga Colombiana
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Deportes Tolima Deportes Tolima
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Deportivo Riestra Deportivo Riestra
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Racing Avellaneda Racing Avellaneda
03.20
  • Liga Colombiana
Deportivo Cali Deportivo Cali Once Caldas Once Caldas
03.30
  • Liga 1 Peru
Universitario Universitario Sport Huancayo Sport Huancayo
20.15
  • Liga 1 Peru
Sporting Cristal Sporting Cristal Atlético Grau Atlético Grau
21.00
  • Campeonato Paulista
Corinthians Corinthians Santo André Santo André
21.30 Atlético Mineiro Atlético Mineiro Ipatinga MG Ipatinga MG
21.30
  • Campeonato Mineiro
Cruzeiro Cruzeiro Uberlândia Uberlândia
21.30
  • Campeonato Mineiro
Tombense Tombense América MG América MG
21.30
  • Campeonato Mineiro
Patrocinense Patrocinense Pouso Alegre Pouso Alegre
21.30
  • Campeonato Mineiro
Democrata GV Democrata GV Vila Nova MG Vila Nova MG
21.30
  • Campeonato Mineiro
Athletic Club MG Athletic Club MG Itabirito FC Itabirito FC
21.30
  • Campeonato Catarinense
Criciúma Criciúma Chapecoense Chapecoense
21.30
  • Campeonato Catarinense
Figueirense Figueirense Inter de Lages Inter de Lages
21.30
  • Campeonato Catarinense
Brusque Brusque Marcílio Dias Marcílio Dias
21.30
  • Campeonato Catarinense
Concórdia AC Concórdia AC Avaí Avaí
21.30
  • Campeonato Catarinense
Barra do Garças FC Barra do Garças FC Hercílio Luz Hercílio Luz
21.30
  • Campeonato Catarinense
Nação Esportes Nação Esportes Joinville Joinville
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Unión Santa Fe Unión Santa Fe
22.45
  • Liga 1 Peru
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos Melgar Melgar
23.00
  • Liga Colombiana
Millonarios Millonarios La Equidad La Equidad
23.00
  • Campeonato Paulista
Portuguesa Portuguesa Mirassol Mirassol
Sunnuntai, 3.3.2024
00.00
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01.00
  • Campeonato Paulista
Inter de Limeira Inter de Limeira Ituano Ituano
01.10
  • Liga Colombiana
Deportivo Pereira Deportivo Pereira América de Cali América de Cali
02.00
  • Liga 1 Peru
U. César Vallejo U. César Vallejo Cusco FC Cusco FC
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba River Plate River Plate
03.20
  • Liga Colombiana
Junior Junior Atlético Nacional Atlético Nacional
21.00
  • Campeonato Paulista
São Bernardo São Bernardo Água Santa Água Santa
22.00
  • Liga 1 Peru
CD Los Chankas CD Los Chankas Sport Boys A. Sport Boys A.
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Estudiantes LP Estudiantes LP
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Lanús Lanús
22.00
  • Campeonato Paulista
Ponte Preta Ponte Preta Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino
23.00
  • Liga Colombiana
Bucaramanga Bucaramanga Patriotas Patriotas
23.00
  • Campeonato Paulista
RB Bragantino RB Bragantino Santos Santos
Maanantai, 4.3.2024
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Belgrano Belgrano
01.00
  • Campeonato Paulista
São Paulo São Paulo Palmeiras Palmeiras
01.10
  • Liga Colombiana
Medellín Medellín Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
02.00
  • Liga 1 Peru
Cienciano Cienciano Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys San Lorenzo San Lorenzo
03.20
  • Liga Colombiana
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Santa Fe Santa Fe
21.00
  • Liga 1 Peru
Unión Comercio Unión Comercio UTC Cajamarca UTC Cajamarca
Tiistai, 5.3.2024
02.00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto CA Huracán CA Huracán
Keskiviikko, 6.3.2024
00.00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central Independiente Independiente
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Sarmiento Sarmiento
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Rosario Central Rosario Central
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Gimnasia LP Gimnasia LP
Torstai, 7.3.2024
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Platense Platense
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Boca Juniors Boca Juniors
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Banfield Banfield
22.00
  • Liga 1 Peru
Cusco FC Cusco FC Alianza Atlético Alianza Atlético
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Talleres Córdoba Talleres Córdoba
Perjantai, 8.3.2024
00.00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Central Córdoba Central Córdoba
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Defensa y Justicia Defensa y Justicia
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Tigre Tigre
22.00
  • Liga 1 Peru
UTC Cajamarca UTC Cajamarca Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos
Lauantai, 9.3.2024
01.10
  • Liga Colombiana
Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro Junior Junior
03.00
  • Liga 1 Peru
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso Universitario Universitario
03.20
  • Liga Colombiana
La Equidad La Equidad Deportivo Cali Deportivo Cali
20.15
  • Liga 1 Peru
Atlético Grau Atlético Grau Cienciano Cienciano
21.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Pasto Deportivo Pasto Boyacá Chicó Boyacá Chicó
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Barracas Central Barracas Central
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Estudiantes LP Estudiantes LP
22.30
  • Liga 1 Peru
Melgar Melgar AD Tarma AD Tarma
23.00
  • Liga 1 Peru
Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci CD Los Chankas CD Los Chankas
23.10
  • Liga Colombiana
Santa Fe Santa Fe Fortaleza Fortaleza
Sunnuntai, 10.3.2024
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente River Plate River Plate
01.20
  • Liga Colombiana
América de Cali América de Cali Alianza Petrolera Alianza Petrolera
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Instituto Instituto
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense San Lorenzo San Lorenzo
03.00
  • Liga 1 Peru
Alianza Lima Alianza Lima Sporting Cristal Sporting Cristal
03.30
  • Liga Colombiana
Deportes Tolima Deportes Tolima Medellín Medellín
21.00
  • Liga Colombiana
Once Caldas Once Caldas Envigado Envigado
21.00
  • Campeonato Paulista
Santos Santos Inter de Limeira Inter de Limeira
21.00
  • Campeonato Paulista
Mirassol Mirassol São Bernardo São Bernardo
21.00
  • Campeonato Paulista
Guarani Guarani RB Bragantino RB Bragantino
21.00
  • Campeonato Paulista
Ituano Ituano São Paulo São Paulo
21.00
  • Campeonato Paulista
Palmeiras Palmeiras Botafogo SP Botafogo SP
21.00
  • Campeonato Paulista
Santo André Santo André Ponte Preta Ponte Preta
21.00
  • Campeonato Paulista
Água Santa Água Santa Corinthians Corinthians
21.00
  • Campeonato Paulista
Grêmio Novorizontino Grêmio Novorizontino Portuguesa Portuguesa
22.00
  • Liga 1 Peru
Sport Huancayo Sport Huancayo Unión Comercio Unión Comercio
22.00
  • Liga 1 Peru
Sport Boys A. Sport Boys A. U. César Vallejo U. César Vallejo
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Newell's Old Boys Newell's Old Boys
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Argentinos Juniors Argentinos Juniors
23.10
  • Liga Colombiana
Atlético Nacional Atlético Nacional Bucaramanga Bucaramanga
Maanantai, 11.3.2024
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Unión Santa Fe Unión Santa Fe
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01.20
  • Liga Colombiana
Jaguares FC Jaguares FC Millonarios Millonarios
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Racing Avellaneda Racing Avellaneda
03.30
  • Liga Colombiana
Patriotas Patriotas Deportivo Pereira Deportivo Pereira
Tiistai, 12.3.2024
00.00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Lanús Lanús
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Deportivo Riestra Deportivo Riestra
Keskiviikko, 13.3.2024
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Gimnasia y Tiro Gimnasia y Tiro
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Arsenal Sarandí Arsenal Sarandí Estudiantes RC Estudiantes RC
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
CA Colón CA Colón Los Andes Los Andes
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Godoy Cruz Godoy Cruz San Martín San Martín
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Independiente Independiente Laferrere Laferrere
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Lanús Lanús El Porvenir El Porvenir
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Racing Avellaneda Racing Avellaneda San Martín Burzaco San Martín Burzaco
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Gimnasia y Esgrima Gimnasia y Esgrima
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Rosario Central Rosario Central Douglas Haig Douglas Haig
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Defensa y Justicia Defensa y Justicia At. Rafaela At. Rafaela
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Platense Platense Olimpo Olimpo
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Defensores Belgrano Defensores Belgrano
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Argentinos Quilmes Argentinos Quilmes
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Almirante Brown Almirante Brown San Martín Tucumán San Martín Tucumán
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
CA Huracán CA Huracán Villa Mitre Villa Mitre
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Central Córdoba Central Córdoba Quilmes Quilmes
01.00
  • Copa Argentina 1/32 de Final
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Agropecuario Agropecuario
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Belgrano Belgrano
Perjantai, 15.3.2024
01.00
  • Liga 1 Peru
Sporting Cristal Sporting Cristal Melgar Melgar
01.00
  • Liga 1 Peru
Universitario Universitario Cusco FC Cusco FC
01.00
  • Liga 1 Peru
Cienciano Cienciano Alianza Lima Alianza Lima
01.00
  • Liga 1 Peru
Unión Comercio Unión Comercio Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
01.00
  • Liga 1 Peru
Alianza Atlético Alianza Atlético U. César Vallejo U. César Vallejo
01.00
  • Liga 1 Peru
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos Sport Huancayo Sport Huancayo
01.00
  • Liga 1 Peru
Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci Sport Boys A. Sport Boys A.
01.00
  • Liga 1 Peru
CD Los Chankas CD Los Chankas Atlético Grau Atlético Grau
01.00
  • Liga 1 Peru
AD Tarma AD Tarma UTC Cajamarca UTC Cajamarca
21.30
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Independiente Independiente
Lauantai, 16.3.2024
01.00
  • Liga Colombiana
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Deportivo Pasto Deportivo Pasto
02.00
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Platense Platense
03.10
  • Liga Colombiana
Junior Junior Jaguares FC Jaguares FC
21.00
  • Liga Colombiana
Santa Fe Santa Fe Deportes Tolima Deportes Tolima
22.00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Sarmiento Sarmiento
23.10
  • Liga Colombiana
Bucaramanga Bucaramanga La Equidad La Equidad
Sunnuntai, 17.3.2024
00.15
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01.20
  • Liga Colombiana
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Atlético Nacional Atlético Nacional
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Instituto Instituto
02.30
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
03.30
  • Liga Colombiana
Medellín Medellín Once Caldas Once Caldas
21.00
  • Liga Colombiana
Envigado Envigado Millonarios Millonarios
21.00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Tigre Tigre
21.00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central CA Huracán CA Huracán
23.10
  • Liga Colombiana
Deportivo Cali Deportivo Cali Patriotas Patriotas
23.30
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Gimnasia LP Gimnasia LP
Maanantai, 18.3.2024
02.00
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Boca Juniors Boca Juniors
02.00
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Talleres Córdoba Talleres Córdoba
03.30
  • Liga Colombiana
Deportivo Pereira Deportivo Pereira Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
Tiistai, 19.3.2024
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Central Córdoba Central Córdoba
Keskiviikko, 20.3.2024
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Rosario Central Rosario Central
Torstai, 21.3.2024
00.00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Godoy Cruz Godoy Cruz
02.15
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Lanús Lanús
Lauantai, 23.3.2024
01.10
  • Liga Colombiana
Patriotas Patriotas Junior Junior
03.20
  • Liga Colombiana
La Equidad La Equidad Medellín Medellín
21.00
  • Liga Colombiana
Millonarios Millonarios Deportivo Cali Deportivo Cali
23.10
  • Liga Colombiana
Deportes Tolima Deportes Tolima Deportivo Pereira Deportivo Pereira
Sunnuntai, 24.3.2024
01.20
  • Liga Colombiana
Jaguares FC Jaguares FC Fortaleza Fortaleza
03.30
  • Liga Colombiana
América de Cali América de Cali Boyacá Chicó Boyacá Chicó
23.00
  • Liga Colombiana
Bucaramanga Bucaramanga Envigado Envigado
Maanantai, 25.3.2024
01.10
  • Liga Colombiana
Atlético Nacional Atlético Nacional Deportivo Pasto Deportivo Pasto
03.20
  • Liga Colombiana
Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro Santa Fe Santa Fe
23.00
  • Liga Colombiana
Once Caldas Once Caldas Alianza Petrolera Alianza Petrolera
Keskiviikko, 27.3.2024
23.00
  • Liga Colombiana
Bucaramanga Bucaramanga Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
Torstai, 28.3.2024
01.10
  • Liga Colombiana
Atlético Nacional Atlético Nacional Jaguares FC Jaguares FC
03.20
  • Liga Colombiana
Millonarios Millonarios Santa Fe Santa Fe
Perjantai, 29.3.2024
01.00
  • Liga 1 Peru
Cusco FC Cusco FC Unión Comercio Unión Comercio
01.00
  • Liga 1 Peru
Sport Huancayo Sport Huancayo AD Tarma AD Tarma
01.00
  • Liga 1 Peru
Melgar Melgar Cienciano Cienciano
01.00
  • Liga 1 Peru
Alianza Lima Alianza Lima CD Los Chankas CD Los Chankas
01.00
  • Liga 1 Peru
UTC Cajamarca UTC Cajamarca Sporting Cristal Sporting Cristal
01.00
  • Liga 1 Peru
U. César Vallejo U. César Vallejo Universitario Universitario
01.00
  • Liga 1 Peru
Atlético Grau Atlético Grau Carlos A. Mannucci Carlos A. Mannucci
01.00
  • Liga 1 Peru
Sport Boys A. Sport Boys A. Alianza Atlético Alianza Atlético
01.00
  • Liga 1 Peru
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos
Lauantai, 30.3.2024
00.00
  • Liga Colombiana
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Deportes Tolima Deportes Tolima
02.30
  • Liga Colombiana
Junior Junior La Equidad La Equidad
21.00
  • Liga Colombiana
Envigado Envigado Atlético Nacional Atlético Nacional
23.10
  • Liga Colombiana
Deportivo Pasto Deportivo Pasto Once Caldas Once Caldas
Sunnuntai, 31.3.2024
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors San Lorenzo San Lorenzo
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Belgrano Belgrano
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Barracas Central Barracas Central
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Estudiantes LP Estudiantes LP
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Godoy Cruz Godoy Cruz
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Banfield Banfield
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán River Plate River Plate
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01.20
  • Liga Colombiana
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Jaguares FC Jaguares FC
04.30
  • Liga Colombiana
Fortaleza Fortaleza Millonarios Millonarios
22.00
  • Liga Colombiana
Santa Fe Santa Fe Patriotas Patriotas
Maanantai, 1.4.2024
00.10
  • Liga Colombiana
Deportivo Pereira Deportivo Pereira Bucaramanga Bucaramanga
02.20
  • Liga Colombiana
Medellín Medellín América de Cali América de Cali
04.30
  • Liga Colombiana
Deportivo Cali Deportivo Cali Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
Keskiviikko, 3.4.2024
01.00
  • Liga Colombiana
Patriotas Patriotas Alianza Petrolera Alianza Petrolera
01.00
  • Liga Colombiana
Envigado Envigado Deportivo Pereira Deportivo Pereira
01.00
  • Liga Colombiana
Once Caldas Once Caldas Deportes Tolima Deportes Tolima
01.00
  • Liga Colombiana
La Equidad La Equidad Boyacá Chicó Boyacá Chicó
01.00
  • Liga Colombiana
Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro Deportivo Pasto Deportivo Pasto
01.00
  • Liga Colombiana
América de Cali América de Cali Junior Junior
01.00
  • Liga Colombiana
Bucaramanga Bucaramanga Deportivo Cali Deportivo Cali
01.00
  • Liga Colombiana
Jaguares FC Jaguares FC Medellín Medellín
Lauantai, 6.4.2024
01.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Pasto Deportivo Pasto Millonarios Millonarios
01.00
  • Liga Colombiana
Deportes Tolima Deportes Tolima Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
01.00
  • Liga Colombiana
Medellín Medellín Bucaramanga Bucaramanga
01.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Cali Deportivo Cali América de Cali América de Cali
01.00
  • Liga Colombiana
Junior Junior Envigado Envigado
01.00
  • Liga Colombiana
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Patriotas Patriotas
01.00
  • Liga Colombiana
Santa Fe Santa Fe Atlético Nacional Atlético Nacional
01.00
  • Liga Colombiana
Alianza Petrolera Alianza Petrolera La Equidad La Equidad
01.00
  • Liga Colombiana
Fortaleza Fortaleza Once Caldas Once Caldas
01.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Pereira Deportivo Pereira Jaguares FC Jaguares FC
Sunnuntai, 7.4.2024
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Central Córdoba Central Córdoba
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Sarmiento Sarmiento
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Boca Juniors Boca Juniors
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Lanús Lanús
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
River Plate River Plate Rosario Central Rosario Central
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Belgrano Belgrano
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Banfield Banfield Independiente Independiente
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Platense Platense Tigre Tigre
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Gimnasia LP Gimnasia LP
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Barracas Central Barracas Central Instituto Instituto
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra CA Huracán CA Huracán
Keskiviikko, 10.4.2024
01.00
  • Liga Colombiana
Patriotas Patriotas Medellín Medellín
01.00
  • Liga Colombiana
Envigado Envigado Deportes Tolima Deportes Tolima
01.00
  • Liga Colombiana
Millonarios Millonarios Junior Junior
01.00
  • Liga Colombiana
Once Caldas Once Caldas Santa Fe Santa Fe
01.00
  • Liga Colombiana
La Equidad La Equidad Fortaleza Fortaleza
01.00
  • Liga Colombiana
Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro Alianza Petrolera Alianza Petrolera
01.00
  • Liga Colombiana
Atlético Nacional Atlético Nacional Deportivo Pereira Deportivo Pereira
01.00
  • Liga Colombiana
América de Cali América de Cali Deportivo Pasto Deportivo Pasto
01.00
  • Liga Colombiana
Bucaramanga Bucaramanga Boyacá Chicó Boyacá Chicó
01.00
  • Liga Colombiana
Jaguares FC Jaguares FC Deportivo Cali Deportivo Cali
Lauantai, 13.4.2024
01.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Pasto Deportivo Pasto La Equidad La Equidad
01.00
  • Liga Colombiana
Deportes Tolima Deportes Tolima Patriotas Patriotas
01.00
  • Liga Colombiana
Medellín Medellín Atlético Nacional Atlético Nacional
01.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Cali Deportivo Cali Envigado Envigado
01.00
  • Liga Colombiana
Junior Junior Once Caldas Once Caldas
01.00
  • Liga Colombiana
Boyacá Chicó Boyacá Chicó Águilas Doradas Rionegro Águilas Doradas Rionegro
01.00
  • Liga Colombiana
Santa Fe Santa Fe América de Cali América de Cali
01.00
  • Liga Colombiana
Alianza Petrolera Alianza Petrolera Jaguares FC Jaguares FC
01.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Pereira Deportivo Pereira Millonarios Millonarios
Sunnuntai, 14.4.2024
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Belgrano Belgrano Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Barracas Central Barracas Central
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Godoy Cruz Godoy Cruz
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Independiente Talleres Córdoba Talleres Córdoba
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Lanús Lanús Estudiantes LP Estudiantes LP
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Tigre Tigre Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Banfield Banfield
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Rosario Central Rosario Central Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Sarmiento Sarmiento Platense Platense
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Instituto Instituto River Plate River Plate
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
CA Huracán CA Huracán Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01.00
  • Copa de la Liga Argentina
Central Córdoba Central Córdoba San Lorenzo San Lorenzo
Lauantai, 20.4.2024
01.00
  • Liga Colombiana
Patriotas Patriotas Deportivo Pasto Deportivo Pasto
01.00
  • Liga Colombiana
Envigado Envigado Medellín Medellín
01.00
  • Liga Colombiana
Millonarios Millonarios Boyacá Chicó Boyacá Chicó
01.00
  • Liga Colombiana
Once Caldas Once Caldas América de Cali América de Cali
01.00
  • Liga Colombiana
Deportivo Cali Deportivo Cali Junior Junior
01.00
  • Liga Colombiana
La Equidad La Equidad Deportivo Pereira Deportivo Pereira
01.00
  • Liga Colombiana
Atlético Nacional Atlético Nacional Deportes Tolima Deportes Tolima
01.00
  • Liga Colombiana
Bucaramanga Bucaramanga Alianza Petrolera Alianza Petrolera
01.00
  • Liga Colombiana
Jaguares FC Jaguares FC Santa Fe Santa Fe
Sunnuntai, 12.5.2024
01.00 Godoy Cruz Godoy Cruz Barracas Central Barracas Central
01.00
  • Primera División Argentina
Lanús Lanús Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01.00
  • Primera División Argentina
River Plate River Plate Central Córdoba Central Córdoba
01.00
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Estudiantes LP Estudiantes LP
01.00
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Banfield Banfield
01.00
  • Primera División Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01.00
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Instituto Instituto
01.00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Boca Juniors Boca Juniors
01.00
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01.00
  • Primera División Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra San Lorenzo San Lorenzo
Sunnuntai, 19.5.2024
01.00
  • Primera División Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01.00
  • Primera División Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01.00
  • Primera División Argentina
River Plate River Plate Belgrano Belgrano
01.00
  • Primera División Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Lanús Lanús
01.00
  • Primera División Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01.00
  • Primera División Argentina
Rosario Central Rosario Central Tigre Tigre
01.00
  • Primera División Argentina
Banfield Banfield CA Huracán CA Huracán
01.00
  • Primera División Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Gimnasia LP Gimnasia LP
01.00
  • Primera División Argentina
Platense Platense Independiente Independiente
01.00
  • Primera División Argentina
Instituto Instituto Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01.00
  • Primera División Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Godoy Cruz Godoy Cruz
01.00
  • Primera División Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Boca Juniors Boca Juniors
01.00
  • Primera División Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01.00
  • Primera División Argentina
Barracas Central Barracas Central Sarmiento Sarmiento
Sunnuntai, 26.5.2024
01.00
  • Primera División Argentina
Belgrano Belgrano Central Córdoba Central Córdoba
01.00
  • Primera División Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors River Plate River Plate
01.00
  • Primera División Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Talleres Córdoba Talleres Córdoba
01.00
  • Primera División Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz San Lorenzo San Lorenzo
01.00
  • Primera División Argentina
Independiente Independiente Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01.00
  • Primera División Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01.00
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01.00
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe Barracas Central Barracas Central
01.00
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01.00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Platense Platense
01.00
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Instituto Instituto
01.00
  • Primera División Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra Rosario Central Rosario Central
Sunnuntai, 2.6.2024
01.00
  • Primera División Argentina
Belgrano Belgrano Argentinos Juniors Argentinos Juniors
01.00
  • Primera División Argentina
Estudiantes LP Estudiantes LP Godoy Cruz Godoy Cruz
01.00
  • Primera División Argentina
Racing Avellaneda Racing Avellaneda Deportivo Riestra Deportivo Riestra
01.00
  • Primera División Argentina
River Plate River Plate Tigre Tigre
01.00
  • Primera División Argentina
San Lorenzo San Lorenzo Sarmiento Sarmiento
01.00
  • Primera División Argentina
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield Atlético Tucumán Atlético Tucumán
01.00
  • Primera División Argentina
Rosario Central Rosario Central Lanús Lanús
01.00
  • Primera División Argentina
Banfield Banfield Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01.00
  • Primera División Argentina
Defensa y Justicia Defensa y Justicia Independiente Independiente
01.00
  • Primera División Argentina
Platense Platense Boca Juniors Boca Juniors
01.00
  • Primera División Argentina
Instituto Instituto Gimnasia LP Gimnasia LP
01.00
  • Primera División Argentina
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia Unión Santa Fe Unión Santa Fe
01.00
  • Primera División Argentina
Central Córdoba Central Córdoba Talleres Córdoba Talleres Córdoba
01.00
  • Primera División Argentina
Barracas Central Barracas Central CA Huracán CA Huracán
Keskiviikko, 12.6.2024
01.00
  • Primera División Argentina
Argentinos Juniors Argentinos Juniors Central Córdoba Central Córdoba
01.00
  • Primera División Argentina
Boca Juniors Boca Juniors Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
01.00
  • Primera División Argentina
Godoy Cruz Godoy Cruz Rosario Central Rosario Central
01.00
  • Primera División Argentina
Independiente Independiente Banfield Banfield
01.00
  • Primera División Argentina
Lanús Lanús Racing Avellaneda Racing Avellaneda
01.00
  • Primera División Argentina
Newell's Old Boys Newell's Old Boys Instituto Instituto
01.00
  • Primera División Argentina
Tigre Tigre Belgrano Belgrano
01.00
  • Primera División Argentina
Unión Santa Fe Unión Santa Fe San Lorenzo San Lorenzo
01.00
  • Primera División Argentina
Gimnasia LP Gimnasia LP Barracas Central Barracas Central
01.00
  • Primera División Argentina
Sarmiento Sarmiento Estudiantes LP Estudiantes LP
01.00
  • Primera División Argentina
Atlético Tucumán Atlético Tucumán Defensa y Justicia Defensa y Justicia
01.00
  • Primera División Argentina
CA Huracán CA Huracán Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
01.00
  • Primera División Argentina
Talleres Córdoba Talleres Córdoba Platense Platense
01.00
  • Primera División Argentina
Deportivo Riestra Deportivo Riestra River Plate River Plate
Enemmän päiviä

Tällä hetkellä on 350 suoraa televisioitua ottelua 9 eri sarjasta. Seuraava peli, josta voit nauttia, on MM-KILPAILUJEN Millonarios - Once Caldas-Liga Colombiana, joka on ensi keskiviikko 28. helmikuuta 2024 klo 2.15.